ÜÇ DUYURU (Kitaplara Ulaşım, Sosyal Medya hesaplarımız, Güvenlik uyarısı)

1- KİTAPLARA NASIL ULAŞIRIM? sorusunun cevabı için MENÜ/HAKKINDA butonuna bakınız
2-Sosyal medya hesaplarımız (Facebook, twitter ve instagram) 19.1.2019 tarihinden itibaren çalıştığımız yayınevi BKS (Bilge Kültür Sanat) editörleri tarafından yönetilmektedir. Bu hesaplarda tarafımdan yorum yapılamamaktadır
3-Ziyaretçilerimiz, sitemizin linkinde sol tarafta i işareti ve güvenlik uyarısından (güvenli değil ifadesi) virüse ilişkin herhangi bir kaygı duymamalıdır.
Bu, ilgili firmadan “ssl sertifikası” almayışımızla ilgilidir. Firmalar ek ücret için bu tür “ilave hizmetlerde” bulunuyorlar.
Konu ile ilgili makale:
24 Temmuz 2018: Bugün Google, Chrome 68’i kullanmıma sunmaya başladı. Artık Google’ın tarayıcısı HTTPS ile korunmayan tüm web siteleri için adres çubuğunda “Güvenli Değil” uyarısı verecek.
İnternet tarayıcıları, güvenli (HTTPS) ve güvenli olmayan (HTTP) sitelere yaklaşımlarında ani değişikler yapıyor. Google Chrome, bu değişikliği Ocak 2017’de hayata geçirdi. Web sitesi güvenliği konusunda harekete geçen Google Chrome, şifre veya kredi kartı bilgisi gibi kişisel bilgi toplayan HTTP sayfalarını “güvenli değil” olarak lanse etmeye başladı…
NOT: SEÇKİLER/Öykü Seçkileri butonu altındaki sayfaya üç hikaye daha eklendi