SON GÜZ ETKİNLİKLERİ

YAZARLAR BİRLİĞİ’NDE ZONGO OTURUMU

Taşrada yaşıyor olmamız sebebiyle edebiyat dünyasını ve bu alandaki etkinlikleri sıkı takip edemiyorum; dolayısıyla etkinliklere kısıtlı zaman aralıklarıyla katılabiliyorum.

Güz döneminde 22 Ekim 2019 Salı günü Konya Kitap fuarında kitaplarımızı imzaladık, okuyucularla buluştuk. Edebiyat öğretmeni Yusuf Alpaslan Özdemir’in müzaheretiyle nezih bir mekânda bir söyleşiye katıldık.

  1. 14-25 Kasım 2019 günleri İstanbul’da bulunacağız. Burada Yazar Birliği’nde Zongo’nun konuşulacağı bir programa katılacağız. Öykü kuramı üzerine (Öykü Anlatı/Yorum) çalışmaları bulunan FSVÜ’nden Prof Şaban Sağlık, Marmara Üniversitesinden Doç.Dr. Mehmet Güneş, yazar, usta hikayeci Cihan Aktaş ve İsmail Pelit’in konuşmacı olarak katılacakları programda dinleyici-okuyucular da görüşlerini iletebilecekler. Programda  Damga Kuramını üreten  sanatçı yönetmen Serli Nişanyan da davet edildi. Gelirse bir konuşma ile katkıda bulunacak. Zongo ile ilgili değerlendirmelerini sunacak. Programda Zongo ile ilgili bir sürprizle Ömer Erdoğan da katkıda bulunacak.
  2. 18 Kasım Pazartesi günü Kandilli Kız Lisesinde yazar hikayeci Funda Özsoy Erdoğan’nın yöneteceği Öğretmen yazarlar paneline katılacağız
  3. 23.11.2019 cumartesi günü BEGÜTÜRK TV’de “KİTABİ” programında “hikâyemizin hikâyesi” konulu bir söyleşi için Gazi Evrenos romanının yazarı, program sunucusu İrfan Söyler’in konuğu olacağız.